Strzelaj z nami

STRZELAJ Z NAMI

Nasz klub był wraz z 8 innymi strzeleckimi klubami sportowymi, które szkolą dzieci i młodzież.jednym z realizatorów projektu „Strzelaj z nami” organizowanego przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego (https://strzelajznamipzss.pl/).
Zadanie było przeprowadzone w 2022 roku w ramach „Programu Wsparcia Edukacji”, ustanowionego przez Ministra Edukacji i Nauki.
Dalej- ten tekst, który jest z lewej strony -zamiast zdjęcia Oli – ten plakat, który jest na stronie pzss i który był wysłany.

Klub w ramach Projektu „Strzelaj z nami” podjął współpracę ze Szkołą Podstawową Nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku

Zajęcia z młodzeżą poprowadził Piotr Pacuk. Zajęcia strzeleckie odbywały się na strzelnicy KS Kaliber. Każdy trening rozpoczynany był od przypomnienia zasad bezpieczeństwa.

Dzieci były bardzo zadowolone z możliwości wzięcia udziału w zawodach. Najlepsi otrzymali dyplomy, medale i upominki. Wszyscy wyszli zadowoleni i uśmiechnięci. Zajęcia spotkały się z dużym entuzjazmem ze strony uczestników, trenerów i dyrekcji szkoły.

Mistrzyni otrzymała bardzo dużo pytań o to jak rozpoczęła się jej kariera, jak długo trenuje, ile czasu w tygodniu poświęca na treningi i który wyjazd podobał się jej najbardziej.

Site made by

Copyright © 2023 Klub Sportowy Kaliber